Захиргаа

Математик, компьютерийн тэнхим

Үүсгэн байгуулагч доктор, профессор Н.Хажидсүрэн

УЗ-ийн дарга Я.Дашдорж

Захирал Л.Баянжаргал

Аж ахуйн дарга В.Лхагвасүрэн

Үйл ажиллагааны менежер Л.Мөнхжаргал

Дотоод чанарын менежер Т.Болорцэцэг

Багын СМ Б.Батчимэг

Багын СМ Н.Насанжаргал

Дунд, ахлахын СМ Ж.Төгсжаргал

Дунд, ахлахын СМ Э.Төгсбилэг

Нийгмийн ажилтан Б.Дэлгэржаргал

Ерөнхий нягтлан бодогч Л.Насанжаргал

Нягтлан бодогч Б.Баттүвшин

Эмч О.Төмөрхишиг

Номын санч Ө.Цолмонцэцэг

Ресепшин Э.Мандухай

Монгол хэлний тэнхим

Математикийн багш Б.Мөнхжаргал

Компьютерийн багш А.Нямсүрэн

Математикийн багш Д.Нармөнх

Математикийн багш Т.Баасандорж

Математикийн багш Б.Батцэцэг

Математикийн багш Б.Урангэрэл

Монгол хэл, бичиг, уран зохиолын багш Н.Сүнжидмаа

Монгол хэл, бичиг, уран зохиолын багш Д.Уртнасан

Монгол хэл, бичиг, уран зохиолын багш Э.Нансалмаа

Гадаад хэлний тэнхим

Англи хэлний багш Grace

Англи хэлний багш Espie

Англи хэлний багш Б.Ганбаяр

Англи хэлний багш Э.Бүдсүрэн

Англи хэлний багш Joy

Англи хэлний багш Anj

Англи хэлний багш Erica

Герман хэлний багш Д.Энхтунгалаг

Хятад хэлний багш Б.Хулан

Хятад хэлний багш Yu Fang

Хятад хэлний багш Bai Yun

Байгалийн ухааны тэнхим

Биологийн багш П.Саранцэцэг

Биологийн багш О.Мөнхжаргал

Эрүүл мэндийн багш А.Оюунсүрэн

Байгалийн ухааны багш Lyedily

Физикийн багш Э.Атарсайхан

Физикийн багш А.Буяндэлгэр

Химийн багш Б.Батзаяа

Химийн багш Б.Еркежан

Лаборант Б.Сосорбарам

Хүмүүнлэгийн тэнхим

Бага боловсролын тэнхим

Түүхийн багш Т.Мөррэнцэн

Дэлхийн чиг хандлага, нийгмийн багш Б.Мөнхнасан

Газарзүйн багш Б.Хишигдорж

Түүх, газарзүйн багш Gener Baltazar Maulit

Эдийн засгийн багш Э.Янжинлхам

Бизнесийн багш Н.Солонго

Бизнесийн багш Ч.Ариунжаргал

Соёл, урлаг, спортын тэнхим

Бага ангийн багш Ц.Наранчимэг

Бага ангийн багш Б.Энхтуяа

Бага ангийн багш Б.Насанжаргал

Бага ангийн багш Г.Жавхлан

Бага ангийн багш Х.Цэрэндолгор

Бага ангийн багш Н.Дэлгэрмаа

Бага ангийн багш Б.Цэрэннадмид

Бага ангийн багш б.Батболор

Бага ангийн багш Н.Цэвэлмаа

Бага ангийн багш э.Сэржмаа

Бага ангийн багш э.Урангоо

Бага ангийн багш М.Аюурзана

Зургийн багш Д.Наранжаргал

Зураг, технологийн багш А.Отгонцэцэг

Биеийн тамирын багш Э.Батбямба

Биеийн тамирын багш Г.Галданцогт

Хөгжмийн багш Г.Туяацэцэг

Бүжгийн багш А.Номуун

Агаарын теннесний багш Т.Ууганбаяр

Цайны газар

Ахлах тогооч Ц.Ганцэцэг

Тогооч Б.Мягмарсүрэн

Тогооч Б.Хандармаа

Тогооч Б.Цэндмаа

Туслах тогооч У.Маралмаа

Цайны газрын зохицуулагч Г.Должинсүрэн

Үйлчилгээ

Үйлчлэгч Б.Энхтуяа

Үйлчлэгч Б.Хандмаа

Үйлчлэгч Ц.Наранцэцэг

Үйлчлэгч Н.Лхагважав

Техникийн ажилтан Д.Ганбаатар

Ээлжийн жижүүр Л.Чинбат

Ээлжийн жижүүр Д.Бямбасүрэн