Захиргаа

Математик, компьютерийн тэнхим

Үүсгэн байгуулагч доктор, профессор Н.Хажидсүрэн
УЗ-ийн дарга Я.Дашдорж
Захирал
Л.Баянжаргал
Аж ахуйн дарга
В.Лхагвасүрэн
Багын СМ
Б.Батчимэг
Багын СМ
Н.Насанжаргал
Дунд, ахлахын СМ
Ж.Төгсжаргал
Дунд, ахлахын СМ
Э.Төгсбилэг
Үйл ажиллагаа ХМ
Л.Мөнхжаргал
Нийгмийн ажилтан
Т.Болорцэцэг
Нийгмийн ажилтан
Б.Дэлгэржаргал
Ерөнхий нягтлан бодогч
Л.Насанжаргал
Нягтлан бодогч
Б.Баттүвшин
Эмч
О.Төмөрхишиг
Номын санч
Ө.Цолмонцэцэг
Ресепшин
Г.Дожинсүрэн
Show More

Монгол хэлний тэнхим

Математикийн багш
Б.Мөнхжаргал
Компьютерийн багш
А.Нямсүрэн
Математикийн багш
Д.Нармөнх
Математикийн багш
Т.Баасандорж
Математикийн багш
Б.Батцэцэг
Математикийн багш
Б.Урангэрэл
Show More
Монгол хэл, бичиг, уран зохиолын багш
Н.Сүнжидмаа
Багын монгол хэлний багш
Б.Энхтуяа
Монгол хэл, бичиг, уран зохиолын багш
Д.Уртнасан
Монгол хэл, бичиг, уран зохиолын багш
Э.Нансалмаа
Show More

Гадаад хэлний тэнхим

Англи хэлний багш
Б.Ганбаяр
Англи хэлний багш
Э.Бүдсүрэн
Англи хэлний багш
Joy
Англи хэлний багш
Espie
Англи хэлний багш
Anjelletto
Англи хэлний багш
Erica
Герман хэлний багш
Д.Энхтунгалаг
Хятад хэлний багш
Yu Fang
Хятад хэлний багш
Bai Yun
Show More

Байгалийн ухааны тэнхим

Биологийн багш
П.Саранцэцэг
Биологийн багш
О.Мөнхжаргал
Эрүүл мэнд, биологийн багш
А.Оюунсүрэн
Физикийн багш
Э.Атарсайхан
Физикийн багш
А.Буяндэлгэр
Химийн багш
Б.Батзаяа
Химийн багш
Б.Еркежан
Байгалийн ухааны багш
Lyedily
Show More

Хүмүүнлэгийн тэнхим

Бага боловсролын тэнхим

Түүхийн багш
Eric
Түүхийн багш
Т.Мөррэнцэн
Түүх, нийгмийн багш
О.Баярдалай
Дэлхийн чиг хандлага, нийгмийн багш
Б.Мөнхнасан
Газарзүйн багш
Б.Хишигдорж
Түүх, газарзүйн багш
Victorioa
Эдийн засаг, бизнесийн багш
Э.Янжинлхам
Бизнесийн багш
Н.Солонго
Бизнесийн багш
Ч.Ариунжаргал
Show More

Соёл, урлаг, спортын тэнхим

Бага ангийн багш
Ц.Наранчимэг
Бага ангийн багш
М.Золзаяа
Бага ангийн багш
Г.Жавхлан
Бага ангийн багш
Х.Цэрэндолгор
Бага ангийн багш
Н.Дэлгэрмаа
Бага ангийн багш
б.Батболор
Бага ангийн багш
Н.Цэвэлмаа
Бага ангийн багш
э.Сэржмаа
Бага ангийн багш
э.Урангоо
Бага ангийн багш
М.Аюурзана
Бага ангийн багш
Б.Цэрэннадмид
Show More
Зургийн багш
Д.Наранжаргал
Зураг, технологийн багш
А.Отгонцэцэг
Биеийн тамирын багш
Э.Батбямба
Биеийн тамирын багш
Г.Галданцогт
Хөгжмийн багш
Г.Туяацэцэг
Бүжгийн багш
А.Номуун
Бүжгийн багш
М.Дөлгөөн
Бүжгийн багш
У.Болортунгалаг
Агаарын теннесний багш
Т.Ууганбаяр
Show More

Үйлчилгээ

Техникийн ажилтан
Д.Ганбаатар
Үйлчлэгч
Б.Хандмаа
Үйлчлэгч
Ц.Наранцэцэг
Ээлжийн жижүүр
Д.Бямбасүрэн
Ээлжийн жижүүр
Л.Чинбат
Ээлжийн жижүүр
А.Батсайхан
Show More

© Copyright 2019 by Orkhon Khasu international school