top of page
Search

Сургуулийн аварга шалгаруулах “БАДМИНТОНЫ ТЭМЦЭЭН” амжилттай зохиогдлоо

Бадминтоны спортоор дамжуулан хүүхэд, залууст бие бялдрын боловсрол олгох бүх нийтийн спорт болгон хөгжүүлэх, өсвөрийн тамирчдын ур чадварыг нэмэгдүүлэх зорилгоор 2022-2023 оны хичээлийн жилийн сургуулийн аварга шалгаруулах “БАДМИНТОНЫ ТЭМЦЭЭН”-ийг3 дугаар сарын 10, 17-ны өдрүүдэд зохион явууллаа.


Тэмцээний шагналт байруудад:

1-2 дугаар анги, Хөвгүүдийн ганцаарчилсан төрөлд

1-р байр, Алтан медалийн эзнээр 2а ангийн суралцагч С.Хэрлэн

2-р байр, Мөнгөн медалийн эзнээр 2в ангийн суралцагч Г.Сүлд

3-р байр, Хүрэл медалийн эзнээр 2б ангийн суралцагч У.Есүн

1-2 дугаар анги, Охидын ганцаарчилсан төрөлд

1-р байр, Алтан медалийн эзнээр 2в ангийн суралцагч Э.Энххүслэн

2-р байр, Мөнгөн медалийн эзнээр 2в ангийн суралцагч Ө.Намуунгоо

3-р байр, Хүрэл медалийн эзнээр 2б ангийн суралцагч Т.Болор

3-5 дугаар анги, Хөвгүүдийн ганцаарчилсан төрөлд

1-р байр, Алтан медалийн эзнээр 5б ангийн суралцагч Т.Мөнгөнгарьд

2-р байр, Мөнгөн медалийн эзнээр 5в ангийн суралцагч Ж.Билэгт

3-р байр, Хүрэл медалийн эзнээр 5а ангийн суралцагч Б.Мейранбек

3-5 дугаар анги, Охидын ганцаарчилсан төрөлд

1-р байр, Алтан медалийн эзнээр 5с ангийн суралцагч Э.Номин-Эрдэнэ

2-р байр, Мөнгөн медалийн эзнээр 3б ангийн суралцагч М.Энхлэн

3-р байр, Хүрэл медалийн эзнээр 3в ангийн суралцагч У.Есүй

6-8 дугаар анги, Хөвгүүдийн ганцаарчилсан төрөлд

1-р байр, Алтан медалийн эзнээр 7а ангийн суралцагч Н.Ирмүүн

2-р байр, Мөнгөн медалийн эзнээр 7б ангийн суралцагч Т.Мөнгөнбарс

3-р байр, Хүрэл медалийн эзнээр 7б ангийн суралцагч Б.Жангар

6-8 дугаар анги, Охидын ганцаарчилсан

1-р байр, Алтан медалийн эзнээр 6в ангийн суралцагч А.Хулан

2-р байр, Мөнгөн медалийн эзнээр 8в ангийн суралцагч Б.Ананда

3-р байр, Хүрэл медалийн эзнээр 8а ангийн суралцагч Ж.Цэлмүүн

9-12 дугаар анги, Хөвгүүдийн ганцаарчилсан төрөлд

1-р байр, Алтан медалийн эзнээр 10в ангийн суралцагч М.Эрдэм

2-р байр, Мөнгөн медалийн эзнээр 10в ангийнсуралцагч А.Маргад

3-р байр, Хүрэл медалийн эзнээр 9а ангийн суралцагч Ц.Бүрэнбаяр

9-12 дугаар анги, Охидын ганцаарчилсан төрөлд

1-р байр, Алтан медалийн эзнээр 12а ангийн суралцагч А.Номундарь

2-р байр, Мөнгөн медалийн эзнээр 10в ангийн суралцагч Э.Хулан

3-р байр, Хүрэл медалийн эзнээр 11а ангийн суралцагч Э.Энхжин нар шалгарлаа.




Komentáře


Latest news

bottom of page